ZLOT TALENTÓW 2020
Obozy sportowo - rehabilitacyjne
Co roku regenerujemy swe siły na obozie...
O nas
Placówka, położona w niezwykle malowniczej okolicy, na skraju...
Teatr
Grupa przygotowując spektakl nigdy nie pracuje na „gotowym” scenariuszu...
Malta Strong
Malta Strong to impreza o charakterze sportowym wzorowana... -
Integracja środowisk
Jesteśmy placówką, która stawia na integracje zarówno między domownikami, jak i z innymi placówkami.

Untitled 2

Wyniki Zlotu Talentów 2020

Konkurs plastyczny
        - "Kraina jutra"

  • 1 miejsce - Maciej Goździak - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzązgowie
  • 2 miejsce - Tomasz Pluciński - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  • 3 miejsce - Małgorzata Szczepaniak - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie

        - "Kwiatowy kolaż"  

  • 1 miejsce - Justyna Wojdyła - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Swarzędzu
  • 2 miejsce - Alina Majchrzycka - Klub Samopomocy w Kleszczewie
  • 3 miejsce - Leszek Tafelski - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Murowanej Goślinie

         - "Mój idol"

  • 1 miejsce - Andrzej Wróblewski - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzązgowie
  • 1 miejsce - Emilia Kucharczyk - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  • 2 miejsce - Kamila Gibka i Agnieszka Mycka - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Promyk" w Konarzewie
  • 3 miejsce - Jarosław Jagiełka - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Roktar" w Tarnowie Podgórnym

          - "Gigantyczna stonoga"

  • 1 miejsce - Joanna Kowalska i Kamil Magdziarek - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  • 2 miejsce - Małgorzata Grzegorowska - Środowiskowy Dom Samopomocy "Gościnni" w Kórniku
  • 3 miejsce - Hanna Siąkowska i Joanna Kowalska - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie

         - "Podniebny świat"

  • 1 miejsce - Katarzyna Błoniewska - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  • 2 miejsce - Piotr Hadryś - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Promyk" w Konarzewie
  • 3 miejsce - Tomasz Gruszczyński - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Pomoc Maltańska" w Poznaniu

Teledysk

  • 1 miejsce - "Ramię w ramię" - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  • 2 miejsce - "Dom" - Środowiskowy Dom Samopomocy "Gościnni" w Kórniku
  • 2 miejsce - "Przyjdzie czas" - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Roktar" w Tarnowie Podgórnym
  • 3 miejsce - "Damsko-męski świat" - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Promyk" w Konarzewie
  • 3 miejsce - "Usmiech losu" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzązgowie
  • 4 miejsce - "WTZ po kwarantannie" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Murowanej Goślinie
  • 4 miejsce - "Hall Of Fame" - Specjalny Ośrodek Szkolo-Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie
  • 4 miejsce - "Szczęśliwy Naród" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Swarzędzu

Mała forma teatralna

  • 1 miejsce - "Królewna na ziarnku grochu" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Murowanej Goślinie
  • 1 miejsce - "Król Maciuś I" - Specjalny Ośrodek Szkolo-Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie
  • 1 miejsce - "Igraszki z diabłem" - Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej w Owińskach

Prezentacje wokalne

  • 1 miejsce - Jarosław Trepto - "Siódmy rok" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Owińskach
  • 2 miejsce - Sandra Paetz - "Podróżnik" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Swarzędzu
  • 3 miejsce - Anita Krzymieniewska - "Tin Pan Alley" - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Owińskach
  • Wyróżnienie - Wiktoria Szlachcikowska i Małgorzata Pieszak - "Raz po raz"- Specjalny Ośrodek Szkolo-Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie
  • 4 miejsce - Karina Kominek - "Przeżyj to sam" - Środowiskowy Dom Samopomocy "Gościnni" w Kórniku
  • 4 miejsce - Mikołaj Lambryczak - "Zacznij od Bacha" - Warsztaty Terapii Zajęciowej "Promyk" w Konarzewie
  • 4 miejsce - Bartosz Wesołek - "Przyjaciółka" - Środowiskowy Dom Samopomocy "Gościnni" w Kórniku

Konkurs fotograficzny

         - "Świat nocą"

  • 1 miejsce - Dawid Koberski - Specjalny Ośrodek Szkolo-Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie
  • 2 miejsce - Tomasz Jankowiak - Zakład Opiekuńczo - Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej w Owińskach
  • 3 miejsce - Dawid Karpiński - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pobiedziskach
  • Wyróżnienie - Bartosz Wesołek - Środowiskowy Dom Samopomocy "Gościnni" w Kórniku

         - "Pocztówka z wakacji"

  • 1 miejsce - Grzegorz Niełacny - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pobiedziskach
  • 2 miejsce - Ewa Frankowska - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Owińskach
  • 3 miejsce - Mateusz Makowski - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Swarzędzu
  • Wyróżnienie - Marta Jakubowska - Środowiskowy Dom Samopomocy "Gościnni" w Kórniku

TALENT ROKU 2020:

Teledysk "Ramię w ramię" - zrealizowany przez Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie

 

Z wielką przyjemnościa prezentujemy Państwu Zlot Talentów 2020 w wersji on-line. Całość nagrania została podzielona na 3 części, dostępne poniżej na platformie You Tube.

Życzymy Państwu przyjemnego oglądania, a wszystkim zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy!

 

 



 

Nowości

Masz pytania?

Środowiskowy Dom Samopomocy
Dom Pomocy Maltańskiej
ul. Dworcowa 16
62 - 041 Puszczykowo

 

 +48 61 819 44 46
 jerzy.pelowski@zakonmaltanski.pl
 pon-pt: 7.30 - 15.30

Wspierają nas!

01_powiat.png 02_fundacja.png 04_zgromadzenie.png 05_renowacja.png 800px-POL_Puszczykowo_COAsvg.png PFRON_wersja_podstawowa_RGB-01.jpg Samorzd_Wojewdztwa_Wielkopolskiego.jpg
© 2021 Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie