Zapraszamy
na ZLOT TALENTÓW 2019
Turnusy rehabilitacyjne
Co roku regenerujemy swe siły na turnusie...
O nas
Placówka, położona w niezwykle malowniczej okolicy, na skraju...
Teatr
Grupa przygotowując spektakl nigdy nie pracuje na „gotowym” scenariuszu...
Rajd rowerowy
- -

I miejsce - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie

II miejsce - Warsztat Terapii Zajęciowej w Drzązgowie 

III miejsce:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kórniku
Warsztat Terapii Zajęciowej w Baranowie
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie
Warsztat Terapii Zajęciowej w Swarzędzu

IV miejsce:

Warsztat Terapii Zajęciowej „Pomoc Maltańska”  w Poznaniu
Warsztat Terapii Zajęciowej w Otuszu

KATEGORIA - MALARSKIE

Świat w kolorach tęczy

1. Jarosław Balicki
2. Anna Konitz 
3. Magdalena Zgoła 
Wyróżnienie : Milena Kubicka

Podwodny świat

1. Adam Wojciechowski
2. Maciej Goździak
3. Halina Stasiak
Wyróżnienie : Renata Kaczmarek
Wyróżnienie : Magdalena Zgoła

KATEGORIA - PRZESTRZENNA

Mój przyjaciel robot

1. Piotr Koterba, Andrzej Wróblewski, Katarzyna Napierała
2. Piotr Banaszak
3. Piotr Maćkowiak
Wyróżnienie : Jan Lisiecki

Art Eko

1. Przemysław Mikołajczak
2. Katarzyna Szczeszak

3. Tomasz Miśko, Mateusz Tomczak
Wyróżnienie : Magdalena Zgoła

KATEGORIA - LITERACKIE

Dzień, który zmienił moje życie

1. Irena Georgiew 
2. Urszula Stachowiak
3. Wanda Zięcina 

Moja pasja

1. Patryk Łaskarzewski
2. Kazimiera Brzezińska
3. Krzysztof Sadek, Tomasz Miśko 

KATEGORIA - FOTOGRAFICZNA

Piękno lasu

I miejsce Milena Prusakiewicz

I miejsce Kamila Gibka

II miejsce Robert Kołodziej 

Moje magiczne miejsce

I miejsce Magdalena Mazurek
I miejsce Mariola Kubiak
II miejsce Sebastian Becella

SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA:
III MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W CHRZYPSKU WIELKIM
II MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KÓRNIKU
I MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY WE WŁOSZAKOWICACH
 
MÓJ ANIOŁ STRÓŻ:
III MIEJSCE: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LISÓWKACH
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W SWARZĘDZU
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PROMYK FILIA W OTUSZU
 
KARNAWAŁOWA MASKA:
III MIEJSCE: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LISÓWKACH
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ FUNDACJI POMOC MALTAŃSKA
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PAWEŁEK W OWIŃSKACH
 
W KRAINIE KRÓLOWEJ ŚNIEGU:
III MIEJSCE: SPECJALNY OSRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY W MOSINIE
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W DRZĄZGOWIE
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PROMYK W KONARZEWIE
 
PRACOWNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA:
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ FUNDACJI POMOC MALTAŃSKA
II MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KOWANÓWKU
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ ROKTAR W BARANOWIE
 
ŚWIĄTECZY BIEŻNIK:
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PROMYK W KONARZEWIE
II MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KOWANÓWKU
I MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY WE WŁOSZAKOWICACH
 
KONKURS WOKALNY: KOLĘDA I PASTORAŁKA:
 
V MIEJSCE:
IV MIEJSCE:
III MIEJSCE:
II MIEJSCE:
I MIEJSCE:
 

TALENT ROKU 2015
DARIUSZ KARPIŃSKI
 
KONKURS LITERACKI MÓJ ULUBIONY BOHATER FILMOWY
 
I MIEJSCE: KAZIMIERA BRZEZIŃSKA - DPS W LISÓWKACH
II MIEJSCE: MICHAŁ OGONIAK - WTZ W SWARZĘDZU
III MIEJSCE: ANNA DUDZIAK - WTZ PROMYK W KONARZEWIE
 
KONKURS LITERACKI MÓJ ULUBIONY FILM
 
I MIEJSCE: PAWEŁ KERBER - ŚDS W KÓRNIKU
II MIEJSCE: ANNA WŁODAREK - WTZ PROMYK FILIA W OTUSZU
III MIEJSCE: ANNA ZIELAZEK-KLUPSIK - DPS W LISÓWKACH
 
KONKURS PLASTYCZNY MÓJ NAJBARDZIEJ NIESAMOWITY SEN
 
I MIEJSCE: MAGDALENA ZGOŁA - DPM W PUSZCZYKOWIE 
II MIEJSCE: KATARZYNA BŁONIEWSKA DPM W PUSZCZYKOWIE
III MIEJSCE: KATARZYNA CHROMIŃSKA - WTZ W SWARZĘDZU
 
KONKURS PLASTYCZNYW MAGICZNE DRZEWO
 
I MIEJSCE: DARIUSZ KARPIŃSKI - WTZ PROMYK W KONARZEWIE
II MIEJSCE: WANDA ZIĘCINA - DPS W LISÓWKACH
III MIEJSCE: KATARZYNA BŁONIEWSKA - DPD W PUSZCZYKOWIE
 
KONKURS PLASTYCZNY DOM MOICH MARZEŃ
 
I MIEJSCE: MICHAŁ SZYMANOWICZ - WTZ PROMYK FILIA W OTUSZU
II MIEJSCE: MAGDALENA ZGOŁA - DPM PUSZCZYKOWO
III MIEJSCE: HANNA SIĄKOWSKA - DPM PUSZCZYKOWO
 
KONKURS PLASTYCZNY NIECODZIENNE PRZEDMIOTY
 
I MIEJSCE: MATEUSZ ROSIŃSKI - DPM PUSZCZYKOWO
II MIEJSCE: MARCIN ŁAGNOWSKI - WTZ W SWARZĘDZU
III MIEJSCE: HANNA SIĄKOWSKA - DPM PUSZCZYKOWO
 
KONKURS MAŁA FORMA TEATRALNA
 
I MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KÓRNIKU - TEATR CIENI
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ ROKTAR W BARANOWIE - SĄSIEDZI
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PAWEŁEK W OWIŃSKACH - MIGAWKI ZZA BIURKA I ŁAWKI
IV MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PROMYK FILIA W OTUSZU - MAŁY KSIĄŻE I RÓŻA
V MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ W MUROWANEJ GOŚLINIE - CZERWONY KAPTUREK
 
KONKURS TELEDYSK
 
I MIEJSCE: DOM POMOCY MALTAŃSKIEJ W PUSZCZYKOWIE - COŚ WAŻNEGO
II MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KÓRNIKU - BĘDZIEMY DZIEĆMI
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PROMYK W KONARZEWIE - MALCZIKI
IV MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ ROKTAR W BARANOWIE - JAK NIE MY TO KTO
V MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ W MUROWANEJ GOŚLINIE - KOCHAM CIĘ ŻYCIE
VI MIEJSCE: SPECJALNY OŚRODEK SZKONO-WYCHOWAWCZY W MOSINIE - JESTEM JAKI JESTEM
VII MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM L.GRAJKA W SWARZĘDZU - ZWYCIĘZCA
VIII MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PROMYK FILIA W OTUSZU - LEPSZY MODEL
 
KONKURS PREZENTACJE WOKALNE
 
I MIEJSCE: KRZYSZTOF SADEK - PYTASZ MNIE
II MIEJSCE: MAGDALENA LEWANDOWSKA - DO CIEBIE MAMO
III MIEJSCE: ADAM POTOCKI - ŚWIAT W OBŁOKACH
IV MIEJSCE: ANITA KRZYMIENIEWSKA - BARCELONA
V MIEJSCE: SANDRA PAETZ - ALE JESTEM
VI MIEJSCE: KARINA KOMINIEK - WYBUDUJĘ MOST
VII MIEJSCE: KINGA MACIEJEWSKA - NIE ZAKOCHAM SIĘ W TOBIE

Nowości

Masz pytania?

Środowiskowy Dom Samopomocy
Dom Pomocy Maltańskiej
ul. Dworcowa 16
62 - 041 Puszczykowo

 +48 618 194 446
 jerzy.pelowski@zakonmaltanski.pl
 pon-pt: 7.30 - 15.30

Wspierają nas!

01_powiat.png 02_fundacja.png 03_puszczykowo.png 04_zgromadzenie.png 05_renowacja.png 06_lumo.png