ZLOT TALENTÓW 2019
Obozy sportowo - rehabilitacyjne
Co roku regenerujemy swe siły na obozie...
O nas
Placówka, położona w niezwykle malowniczej okolicy, na skraju...
Teatr
Grupa przygotowując spektakl nigdy nie pracuje na „gotowym” scenariuszu...
Malta Strong
Malta Strong to impreza o charakterze sportowym wzorowana... -
Integracja środowisk
Jesteśmy placówką, która stawia na integracje zarówno między domownikami, jak i z innymi placówkami.

Untitled 2

„ILUSTRACJA DO BAŚNI”

  1. Dariusz Piętka WTZ Swarzędz
  2. Halina Stasiak Środowiskowy Dom Samopomocy w Swarzędzu
  3. Kamil Marciniak WTZ w Otuszu
    Kinga Stefańska WTZ Roktar w Tarnowo Podgórne

„W KRZYWYM ZWIERCIADLE”

  1. Renata Kaczmarek Dom Pomocy Maltańskiej
  2. Adam Budziszewski WTZ Owińska
  3. Tomek Miśko WTZ Roktar Tarnowo
    Irena Georgiew Dom Pomocy Maltańskiej

„SZKICE WĘGLEM”

  1. Marta KubiakWTZ Roktar Tarnowo
  2. Weronika Szulc WTZ Roktar Tarnowo
  3. Katarzyna Błoniewska Dom Pomocy Maltańskiej
    Andrzej Wróblewski WTZ Drzązgowo

„PTAKI NA NIBY”

  1. Wanda Dudkowiak DPS Lisówki
  2. Robert Majewski OPS Klub Samopomocy w Kleszczewie
  3. Sebastian Szajek Dom Pomocy Maltańskiej
    Weronika Szulc WTZ Roktar Tarnowo
    Mirosława Penczyńska WTZ Swarzędz

„STRACH NA WRÓBLE”

  1. Marcin Łaganowski WTZ Swarzędz
  2. Ewa Frankowska WTZ Owińska
  3. Magdalena Zgoła Dom Pomocy Maltańskiej
    Krzysztof Sadek WTZ Roktar Tarnowo
    Piotr Maćkowiak WTZ Konarzewo

„PAPIER ART”

  1. Katarzyna Błoniewska Dom Pomocy Maltańskiej
  2. Małgorzata Szczepaniak Dom Pomocy Maltańskiej
  3. Praca zbiorowa WTZ Drzązgowo
    Katarzyna Błoniewska Dom Pomocy Maltańskiej
    Piotr Hadryś WTZ Konarzewo

KONKURS FOTOGRAFICZNY :

„MARTWA NATURA W KADRZE”:

  1. Mirosław Olejniczak- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Mosinie
    Grzegorz Maciołek – Warsztaty Terapii zajęciowej w Owińskach
  2. Jakub Krygier- Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pobiedziskach
    Lena Kurkowiak- Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pobiedziskach
  3. Emilia Kucharczyk- Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
    Agnieszka Górczyńska- Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie

KONKURS FOTOGRAFICZNY

„DZIKA PRZYRODA W OBIEKTYWIE” : 

  1. Paulina Osińska - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Pobiedziskach
    Waldemar Szuba - Środowiskowy Dom Samopomocy w Swarzędzu
  2. Jolanta Pawlicka - Klub Samopomocy w Kleszczewie
    Katarzyna Błoniewska - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  3. Paweł Kerber - Środowiskowy Dom Samopomocy w Kórniku
  4. Przemysław Bieniewski - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tarnowie Podgórn

Teledyski

  1. Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  2. Środowiskowy Dom Samopomocy w Kórniku
  3. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Mosinie
  4. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tarnowie Podgórnym
    Warsztaty Terapii Zajęciowej w Swarzędzu
    Warsztaty Terapii Zajęciowej w Murowanej Goślinie
    Warsztaty Terapii Zajęciowej w Drzązgowie

Prezentacje wokalne

  1. Magdalena Lewandowska
  2. Jarosław Trepto
  3. Mikołaj Lambryczak
  4. Kinga Maciejewska
  5. Anita Krzymieniewska
    Małgorzata Turowska
    Zespół wokalno- instrumentalny ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Swarzędzu
    Zespół wokalny z Warsztatów Terapii zajęciowej w Swarzędzu
    Izabela Kulikowska

Mała forma teatralna

  1. Środowiskowy Dom Samopomocy „Fountain House” w Poznaniu
  2. Środowiskowy Dom Samopomocy w Kórniku
  3. Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie
  4. Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Mosinie
    Warsztaty Terapii Zajęciowej w Owińskach

I miejsce - Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie

II miejsce - Warsztat Terapii Zajęciowej w Drzązgowie 

III miejsce:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kórniku
Warsztat Terapii Zajęciowej w Baranowie
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie
Warsztat Terapii Zajęciowej w Swarzędzu

IV miejsce:

Warsztat Terapii Zajęciowej „Pomoc Maltańska”  w Poznaniu
Warsztat Terapii Zajęciowej w Otuszu

KATEGORIA - MALARSKIE

Świat w kolorach tęczy

1. Jarosław Balicki
2. Anna Konitz 
3. Magdalena Zgoła 
Wyróżnienie : Milena Kubicka

Podwodny świat

1. Adam Wojciechowski
2. Maciej Goździak
3. Halina Stasiak
Wyróżnienie : Renata Kaczmarek
Wyróżnienie : Magdalena Zgoła

KATEGORIA - PRZESTRZENNA

Mój przyjaciel robot

1. Piotr Koterba, Andrzej Wróblewski, Katarzyna Napierała
2. Piotr Banaszak
3. Piotr Maćkowiak
Wyróżnienie : Jan Lisiecki

Art Eko

1. Przemysław Mikołajczak
2. Katarzyna Szczeszak

3. Tomasz Miśko, Mateusz Tomczak
Wyróżnienie : Magdalena Zgoła

KATEGORIA - LITERACKIE

Dzień, który zmienił moje życie

1. Irena Georgiew 
2. Urszula Stachowiak
3. Wanda Zięcina 

Moja pasja

1. Patryk Łaskarzewski
2. Kazimiera Brzezińska
3. Krzysztof Sadek, Tomasz Miśko 

KATEGORIA - FOTOGRAFICZNA

Piękno lasu

I miejsce Milena Prusakiewicz

I miejsce Kamila Gibka

II miejsce Robert Kołodziej 

Moje magiczne miejsce

I miejsce Magdalena Mazurek
I miejsce Mariola Kubiak
II miejsce Sebastian Becella

TALENT ROKU 2015
DARIUSZ KARPIŃSKI
 
KONKURS LITERACKI MÓJ ULUBIONY BOHATER FILMOWY
 
I MIEJSCE: KAZIMIERA BRZEZIŃSKA - DPS W LISÓWKACH
II MIEJSCE: MICHAŁ OGONIAK - WTZ W SWARZĘDZU
III MIEJSCE: ANNA DUDZIAK - WTZ PROMYK W KONARZEWIE
 
KONKURS LITERACKI MÓJ ULUBIONY FILM
 
I MIEJSCE: PAWEŁ KERBER - ŚDS W KÓRNIKU
II MIEJSCE: ANNA WŁODAREK - WTZ PROMYK FILIA W OTUSZU
III MIEJSCE: ANNA ZIELAZEK-KLUPSIK - DPS W LISÓWKACH
 
KONKURS PLASTYCZNY MÓJ NAJBARDZIEJ NIESAMOWITY SEN
 
I MIEJSCE: MAGDALENA ZGOŁA - DPM W PUSZCZYKOWIE 
II MIEJSCE: KATARZYNA BŁONIEWSKA DPM W PUSZCZYKOWIE
III MIEJSCE: KATARZYNA CHROMIŃSKA - WTZ W SWARZĘDZU
 
KONKURS PLASTYCZNYW MAGICZNE DRZEWO
 
I MIEJSCE: DARIUSZ KARPIŃSKI - WTZ PROMYK W KONARZEWIE
II MIEJSCE: WANDA ZIĘCINA - DPS W LISÓWKACH
III MIEJSCE: KATARZYNA BŁONIEWSKA - DPD W PUSZCZYKOWIE
 
KONKURS PLASTYCZNY DOM MOICH MARZEŃ
 
I MIEJSCE: MICHAŁ SZYMANOWICZ - WTZ PROMYK FILIA W OTUSZU
II MIEJSCE: MAGDALENA ZGOŁA - DPM PUSZCZYKOWO
III MIEJSCE: HANNA SIĄKOWSKA - DPM PUSZCZYKOWO
 
KONKURS PLASTYCZNY NIECODZIENNE PRZEDMIOTY
 
I MIEJSCE: MATEUSZ ROSIŃSKI - DPM PUSZCZYKOWO
II MIEJSCE: MARCIN ŁAGNOWSKI - WTZ W SWARZĘDZU
III MIEJSCE: HANNA SIĄKOWSKA - DPM PUSZCZYKOWO
 
KONKURS MAŁA FORMA TEATRALNA
 
I MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KÓRNIKU - TEATR CIENI
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ ROKTAR W BARANOWIE - SĄSIEDZI
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PAWEŁEK W OWIŃSKACH - MIGAWKI ZZA BIURKA I ŁAWKI
IV MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PROMYK FILIA W OTUSZU - MAŁY KSIĄŻE I RÓŻA
V MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ W MUROWANEJ GOŚLINIE - CZERWONY KAPTUREK
 
KONKURS TELEDYSK
 
I MIEJSCE: DOM POMOCY MALTAŃSKIEJ W PUSZCZYKOWIE - COŚ WAŻNEGO
II MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KÓRNIKU - BĘDZIEMY DZIEĆMI
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PROMYK W KONARZEWIE - MALCZIKI
IV MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ ROKTAR W BARANOWIE - JAK NIE MY TO KTO
V MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ W MUROWANEJ GOŚLINIE - KOCHAM CIĘ ŻYCIE
VI MIEJSCE: SPECJALNY OŚRODEK SZKONO-WYCHOWAWCZY W MOSINIE - JESTEM JAKI JESTEM
VII MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM L.GRAJKA W SWARZĘDZU - ZWYCIĘZCA
VIII MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJECIOWEJ PROMYK FILIA W OTUSZU - LEPSZY MODEL
 
KONKURS PREZENTACJE WOKALNE
 
I MIEJSCE: KRZYSZTOF SADEK - PYTASZ MNIE
II MIEJSCE: MAGDALENA LEWANDOWSKA - DO CIEBIE MAMO
III MIEJSCE: ADAM POTOCKI - ŚWIAT W OBŁOKACH
IV MIEJSCE: ANITA KRZYMIENIEWSKA - BARCELONA
V MIEJSCE: SANDRA PAETZ - ALE JESTEM
VI MIEJSCE: KARINA KOMINIEK - WYBUDUJĘ MOST
VII MIEJSCE: KINGA MACIEJEWSKA - NIE ZAKOCHAM SIĘ W TOBIE

SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA:
III MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W CHRZYPSKU WIELKIM
II MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W KÓRNIKU
I MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY WE WŁOSZAKOWICACH
 
MÓJ ANIOŁ STRÓŻ:
III MIEJSCE: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LISÓWKACH
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W SWARZĘDZU
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PROMYK FILIA W OTUSZU
 
KARNAWAŁOWA MASKA:
III MIEJSCE: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LISÓWKACH
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ FUNDACJI POMOC MALTAŃSKA
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PAWEŁEK W OWIŃSKACH
 
W KRAINIE KRÓLOWEJ ŚNIEGU:
III MIEJSCE: SPECJALNY OSRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY W MOSINIE
II MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ W DRZĄZGOWIE
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PROMYK W KONARZEWIE
 
PRACOWNIA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA:
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ FUNDACJI POMOC MALTAŃSKA
II MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KOWANÓWKU
I MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ ROKTAR W BARANOWIE
 
ŚWIĄTECZY BIEŻNIK:
III MIEJSCE: WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PROMYK W KONARZEWIE
II MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W KOWANÓWKU
I MIEJSCE: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY WE WŁOSZAKOWICACH
 

 

 

Masz pytania?

Środowiskowy Dom Samopomocy
Dom Pomocy Maltańskiej
ul. Dworcowa 16
62 - 041 Puszczykowo

 

 +48 61 819 44 46
 jerzy.pelowski@zakonmaltanski.pl
 pon-pt: 7.30 - 15.30

Wspierają nas!

01_powiat.png 02_fundacja.png 04_zgromadzenie.png 05_renowacja.png 800px-POL_Puszczykowo_COAsvg.png PFRON_wersja_podstawowa_RGB-01.jpg Samorzd_Wojewdztwa_Wielkopolskiego.jpg
© 2020 Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie